WhatsApp
Yükleniyor...

E-Ticaret

Web tasarım, firmanızın internetteki kurumsal arayüzüdür. Web tasarım, işlevsel yönden kolay kullanımı, sade ve kolay erişilebilir içeriği ile sizin interaktif ortamdaki kimliğinizdir.

Anasayfa Hizmetlerimiz E-Ticaret

E-Ticaret

Profesyonel E-Ticaret Sitesi Kurulum Hizmeti

Profesyonel E-Ticaret sitesi kurulum hizmeti vermekteyiz. Teknolojinin hızla geliştiği günümüzde internet kullanımı hızla artmakta. Bu sebepten dolayı insanlar alış veriş yapmak için E Ticaret sitelerini kullanmaktadır.
 
Teknolojinin getirdiği web tasarım tekniklerini takip ediyoruz. Yeni teknikleri takip ederek sürekli kendimizi geliştirmekteyiz. Seotasarim.net olarak sizleri çok uygun fiyatlara E Ticaret sitesi sahibi yapıyoruz. Her satış sektörüne uygun tasarımlarımızla siz değerli müşterilerimize her zaman en iyi hizmeti vermeye çalışıyoruz. Ayrıca en ucuz fiyatlar sunmanın gayreti içerisindeyiz.
 
Fiyat politikamız üstte belirtilen tablo içerinde yer almaktadır. Almış olduğunuz hizmetin içerisinde;
 
* Sanal pos (pakete göre değişmektedir)
* Havale ve kapıda ödeme seçenekleri ve bir çok özellik bulunmaktadır.
 
E Ticaret sitesi tasarımlarımız, tarafımızca özel olarak seçilmiştir. Google ve diğer arama motorlarına tamamen uyumludur. Bu sayede sitenizi SEO konusunda diğer rakiplerinize göre bir kaç adım önde olacaksınız. Site içi SEO ayarları e ticaret paketi fark etmeksizin profesyonelce uygulanmaktadır.
 
Tasarımlarımıza E Ticaret sitesi tasarımları menüsünden ulaşabilirsiniz.
 
Tasarımlarımız tamamı Mobil Uyumlu (Responsive) kodlama yapısına sahiptir. Bu özellik ile siteniz, cihaz fark etmeksizin her cihazın boyutuna göre şekil alır. Resimler, menüler, yazılar vb. ögeler cihaza göre şekil aldığından dolayı alışveriş yapmak isteyen kullanıcılara kolay ve pratik bir deneyim sağlayacaktır.
 
Bizden daha uygun fiyatlı E Ticaret sitesi fiyatları sunan başka bir rakibimiz yok.
 
E Ticaret paketlerimizden faydalanmak için iletişim kanallarından irtibata geçebilirsiniz.
 
Fiyatlara KDV dahil değildir.